Се продава Opel Insignia 1.8 бензин/плин 2009 г.

Opel Insignia 1.8 бензин/плин 140 ks,Возилото има поминато 195.000km,Возилото опремено е со електрика на стакла и ретровизори,андроид,мултимедија,камера паркинг,светла и брисачи на сензор,електрика на седишта.Регистрирано до 05.2021 год.Направен е голем и мал сервис пред 5000km,со 4 летни и зимски гуми и челични бандажи

Година на производство2009 Цена6.800€