Seat Leon 1.6 TDI

ВОЗИЛОТО Е ПРОДАДЕНО!!! Seat Leon редизајн 1.6 TDI 90кс 2017год од прв сопственик купено ново во Порше Скопје со поминато 81.000км редовно сервисирано со високо ниво опрема, 16” алуминиумски фелни, автоматска двозонска клима, инфотејмент систем со usb & bluetooth, електрика на сите прозори, команди на волан, задни паркинг сензори,LED дневни светла и.т.н . Возилото е како ново во перфектна состојба регистрирана до 16.11.2021

Година на производство2017 Цена9.990€