VW Passat 2.0 TDI Highline

VW Passat 2.0TDI Highline 103 kw , 6 степен мануелен менувач,поминати 200,000 км, во одлична состојба, со двоозонска автоматска клима, 16 алу фелни, ентериер велур/кожа, греење на седишта темпомат, затемнети стакла , наслон за раце, bluetooth и др. регистрација и зелен катрон до 06.05.2020 година.

Година на производство2006 Цена5.900 €