Toyota Rav 4 2.0 D4D 4x4

Toyota Rav 4 2.0 D4D 115 ks 4x4 , поминати 198.000 км, направен голем сервис , заменет ребраст каиш сет со затегачи , клинаст каиш, сите филтри, греачи пред 9.000 км , регистрација до 19.07.2020 година, со автоматска клима, централна брава со далечинско, серво, наслон за рака, магленки, кровни носачи, алуминиумски фелни 16 и др.
Возилото е во одлична состојба.

Година на производство2004 Цена6.700 €