OPEL INSIGNIA 2.0 D 2010 god

Се продава Opel Insignia 2.0 D 130 ks 2010 god. 6MT.Поминати 187,000 км, прв сопственик , со сервисна книшка, со автоматска клима,темпомат,bluetooth,радио, CD,aux, предни и задни паркинг сензори,алуминиумски фелни 18. Возилото е во одлицна состојба , регистрација до 12.11.2020 год

Година на производство2010 Цена7.990€