OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Се продава OPEL ASTRA 1.7 CDTI 100кс 2007 год со поминато 255.000км со сервисна книшка во перфектна состојба со фул опрема, abs, серво, клима, електрика на прозори, алуминиумски фелни, кровни носачи,команди на волан, наслон за раце и многу друга опрема регистрирана до 15.06.2020 со зелен картон, возилото е во перфектна состојба без никаква мана и уложување.

Година на производство2007 Цена3.690€