OPEL ANTARA 2.0 CDTi - 2010

Се продава OPEL ANTARA 2.0 CDTi 126кс 2WD - 2010 год неувезувана од прв сопственик редовно сервисирано со сервисна книшка, со фул опрема:abs, esp, DownHillAssist, серво, радоп со cd mp3 aux, автоматска клима, полукожни седишта со греење и многу друга опрема, регистрирана до 28,01,2021 , возилото е во беспрекорна состојба.

Година на производство2010 Цена9.900 €