Mitsubishi Pajero 3.2 Di-D

Се продава Mitsubishi Pajero 3.2 Di-D 200кс 4x4 со автоматски менувач и поминато 85.000km неувезувано од прв сопственик редовно сервисирано со сервисна книшка, со највисоко ниво на опрема, кожни седишта, греачи на седишта, xenon, радио CD MP3 AUX USB, паркинг сензори, редуктор , блокажа на диференцијал и многу дополнителна опрема, нови гуми, возилото е регистрирано за 7 патници и е регистрирано до 16.04.2020 со зелен картон, и е во беспрекорна состојба

Година на производство2012 Цена22.990 €