Mercedes Benz C200 CDI

Mercedes Benz C200 CDI 122кс , неувезувана купена и редовно сервисирана во МакАутоСтар, со поминато 403000км во добра состојба, без никаков проблем, автоматска двозонска клима, abs, esp, серво, електрика на сите прозорци , алуминиумски фелни итн, нови гуми регистрирана до 05.12.2019

Година на производство2004 Цена4.900 €