Се продава Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T 2011 год.

Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T 135 kW 4WD 2011 година.Возилото има поминато 144.000 км, регистрирано до 08.2021 год.Возилото е со кожни седишта,навигација,камера за паркирање,18" фелни,греење на седишта,двозонска клима уред,темпомат,bluetooth,радио,CD и т.н. Возилото е од прв газда,редовно сервисирано во овластен сервис со сервисна книшка.Возилото е во одлична состојба

Година на производство2011 Цена13.500€