Hyundai IX35 2.0 CRDi 135 kW

Hyundai IX35 2.0 CRDi 185kс, 2011 година.со поминато 62.500км Возилото е опремено со радио,CD, USB, алуминиумски фелни 17", клима,електрика на стакла и ретровизори и т.н. Возилото доаѓа со сет летни и сет зимски гуми, купено ново и редовно сервисирано во Авто Чајка во перфектна состојба регистрирано до 22.11.2021 година.

Година на производство2011 Цена14.500€