Hyunda IX 35 2.0 CRDi

Hyundai IX 35 2.0 CRDi 185 ks, 6M/T , 2010 година на производство, прв сопственик, купен и сервисиран во овластен Hyundai сервис, поминати 135,000 км, регистрација до 21.07.2021 година, со многу опрема кодиран клуч, далечински клуч,централна брава, аларм,кожен волан и кожена рачка за менувач,електрика на сите стакла, електрика на ретровизори, полуавтоматски клима уред,патен компјутер,темпомат,команди на волан за радио, Bluetooth конекција за handsfree разговори и аудио конекција на телефон со радиото (пренос на звук и музика од телефон)MP3+AUX+USB+Ipod приклучок,воздушно перниче х4 + воздушни завеси , 17 алу фелни, кровни носачи и др.

Година на производство2010 Цена11.500 €