Ford Transit 2.4 TDCI

Ford Transit 2.0 TDCi 74 kw , 2009 година прва регистрација, носивост 1500 кг , 15 м3 волумен на товарен простор, реални 260,000 км поминати, редовно сервисиран , во одлична состојна, добри гуми, сочуван., регистрација до 26.10.2019 год.
Цена со ддв.

Година на производство2008 Цена6.500 €