Ford Focus C-Max 2.0 TDCI 100kw 2007 год

Се продава Ford Focus C-Max 2.0 TDCI 100kw 2007 год,возилото има поминато 270.000km,возилото има клима уред,радио,CD,централна брава со далечинско,електрика на стакла,серво волан,алуминиумски фелни.Возилото е регистрирно до 30.01.2021 год.

Година на производство2007 Цена3.690€