Citroen DS3 1.4i

Се продава Citroen DS3 1.4i 95кс 2010год , прв сопственик со поминато 138000км редовно сервисирана со сервисна книшка, со нови летни гуми, автоматска клима, 17" алуминиумски бандажи, двобојна каросерија, премиум озвучување, спортски издув ,темпомат, итн. возолото е во топ состојба, и е во класа на Mini Cooper

Година на производство2010 Цена4.890 €