CITROEN C5 2.0

CITROEN C5 2.0 ,103kw, бензин + плин,2007 год.
Семејно возило со паркинг сензори позади,темпомат со мултифункционален волан,хидраулично подесување на висината на возилото,атестирани затемнети стакла(термо фолии и напред и назад) и плин,систем за странична заштита од удари,климатроник, фелни,велур седишта и др.Регистрирана до 29.06.2020 год. со зелен картон.

Година на производство2007 Цена4800€