CITROEN C-CROSSER 2.2HDI 4WD

Citroen C-Crosser 2.2 HDI 4WD,157 ks ,2011 год. прва регистрација,автоматска клима, серво волан, кровни носачи,централна со далечинско,електрика на стакла,темпомат ,радио CD со команди на волан,Bluetooth,паркинг сензори позади,наслон за рака,алуминиумски фелни "18,внатрешност комбинација велур-кожа,7 места за седење.Купен и сервисиран кај овластен сервисер,во одлична состојаба.Поминати 176 000 км. Регистрирано до 04.07.2020

Година на производство2011 Цена9.890 €