Се продава Opel Astra 1.6i

Opel Astra 1.6 i 74 kw 1999 на производство, поминати 220,000 км, со клима уред, централна брава со далечинско, електрика на стакла, електрика на ретровизори , радио ЦД , 16" алуминиумски фелни и др. Возилото е во одлична состојба и мотор и каросерски .

Година на производство1999 Цена1.800 €