Се продава Hyundai Tucson 1.7 CRDi

Hyundai Tucson 1.7 CRDi 117 ks 2016 година на производство , поминати 45,000 км, прв сопственик, одржуван во овластен сервис, со двоозонска автоматска клима, 17 алуминиумски фелни, радио ЦД, централна брава со далечиско, електрика на стакла, темпомат, bluetooth, кровни носачи и др.
Возилото е под гаранција уште 17 месеци, регистрација до 16.07.2020 со зелен картон , во одлична состојба.

Година на производство2016 Цена16.900 €