Се продава CITROEN C CROSSER 2.2 HDI 4x4 2011 god

Се продава CITROEN C CROSSER 2.2 HDI 114Kw /156Ks 4x4 2011 год,Возилото е регистрирано до 07.2020 год,со поминати 190.000км,неувезувано со сервисна книшка,фул опрема и полукожни седишта

Година на производство2011 Цена9.500€